Meniu

Prekių pristatymas

Įspėjimas

Jeigu pakuotės yra pažeistos, prašome patikrinti siuntos turinį dėl pažeidimų. Neturint galimybės to padaryti arba esant pažeistam siuntos turiniui, prašome atsisakyti siuntos dėl pažeidimų !!!

PASIRAŠĘ SIUNTOS PRIĖMIMĄ JŪS PRISIIMATE ATSAKOMYBĘ UŽ PREKĖS BŪKLĘ !!!

NEMOKAMAI atsiimkite mūsų parduotuvę Šiauliuose:

Mūšos g. 11, Vijoliai, Šiaulių raj.

Tel. +37062049664

   • pasirenkant apmokėjimą gryniaisiais pinigais,prie bendrosios užsakymo sumos bus priskaičiuojami 2.00 Eur už grynųjų pinigų paėmimo paslaugą, o atsiskaitant banko kortele- 5.00 Eur.

   • Jei pasirinkote užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

  • Už pristatymą Kuršių Nerijoje,Neringoje,Nidoje,bus skaičiuojamas papildomas mokestis 50 Eur.

   • Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu pirmyn ir atgal susijusias išlaidas. Pirkėjui bus išrašoma sąskaita transporto išlaidoms apmokėti. Apmokėjimas turi būti atliekamas  per 5 d.d. . Neapmokėtoms sąskaitoms bus skaičiuojami delspinigiai 0,5% ir toliau bus perduodamos skolų išieškojimo tarnyboms 

   ' Dėl prekių siuntimo į užsienį prašome kreiptis tel.+37062054527

   ' Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.Jei norima,kad prekės būtų pristatytos konkrečią dieną ar valandą,tai būtina pažymėti skiltyje komentarai pastabos.

   ' Jei Pirkėjas neteisingai nurodo savo duomenis,tokius kaip kontaktinis telefonas,ar pašto kodas, tuomet siunta gali vėluoti arba grįžti pas pardavėją. Tokiu atveju Pirkėjas apmoka su siuntimu susijusias išlaidas. 

   ' Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų,nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

   ' Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis - DPD kurjerius. Prieš pristatydami prekę kurjeriai iškilus būtinybei turi teisę susisiekti su Klientu ir pasitikslinti dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.

   ' Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis telefonu +37062054527 arba el.paštu info@ramusvaikas.lt ir konsultantai atsakys į Jums iškilusius klausimus.

   ' Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.

   ' Prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, ar neprisiskambinus duotuoju telefono numeriu,prekės grąžinamos pas pardavėją.

   ' Kai Klientas negali priimti prekių sutartu laiku, jis nedelsdamas privalo informuoti prekes pristatantį kurjerį ir Pardavėją.

   ' Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo.

   ' Prekių kiekį ir pakuočių kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekės pakuotė jam buvo įteikta nepažeista. Gavęs pažeistas pakuotes, pirkėjas privalo pasirašyti,kad nepriima siuntos dėl esamų pakuotės pažeidimų.

   ' Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Pirkėją.

   ' PVM Sąskaitą faktūrą išsiunčama el.paštu arba pridedama prie siunčiamos prekės.

   ' Daugelis prekių, tokių kaip:dviratukai,triratukai,elektromobiliai,vaikštynės,užsėdamosios mašinėlės,lovytės,komodos,vežimėliai ir kt., bus pristatyti nesurinkti.